Удобрения для природного аквариума Коряги Птеро Аква Композиции из природного камня

«Нова пошта» змінює тарифи на доставку по Україні
(Новость добавлена: 31.07.2017 )

«Нова пошта» змінює тарифи на доставку по Україні

Шановні клієнти магазину "Мій Акваріум". 

Компанія «Нова пошта» запроваджує оновлені тарифи на послуги доставки по Україні, які набувають чинності 1 серпня 2017 року.

Зокрема, в середньому на 2-5 грн змінюються тарифи на доставку до відділення документів і посилок вагою від 0,1 до 10 кг та від 20 до 30 кг. Також оновлено розмір доплати за адресну доставку документів і посилок – в залежності від ваги відправлення вона зміниться на 5-20 грн.

Водночас компанія впровадила новий підхід до тарифікації зберігання відправлень у відділенні та переадресування. Запроваджено градацію ваги відправлень для переадресування між відділеннями, розподіл тарифу на зберігання посилок і вантажів, а також змінено розцінки на ці додаткові послуги. Крім того, змінилася вартість послуги підняття на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Нова пошта» також переглянула вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше, а також вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, у відділення та за адресою. 

Зміни зумовлені зростанням необхідних інвестицій у логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів, які дозволять вдосконалити якість обслуговування клієнтів.

Враховуючи всі нововведення, оновлені тарифи «Нова пошта» залишаються найвигіднішими на ринку експрес-доставки з точки зору співвідношення ціни та якості сервісу. Зараз до мережі компанії входить понад 2300 відділень. «Нова пошта» забезпечує адресне обслуговування мешканцям понад 28 000 населених пунктів по Україні. До тарифів на доставку «Нова пошта» входить багато безкоштовних сервісів, серед яких: інформування про статус відправлень шляхом SMS та у месенджері Viber, безкоштовний підйом на/спуск з поверха посилок вагою до 30 кг, забезпечення фірмовими пакетами для дрібних посилок, безкоштовне зберігання відправлень до 5 днів, доставка у вихідні дні, цілодобова підтримка клієнтів через контакт-центр. У мобільному додатку «Нова пошта» можна самостійно створити експрес-накладну по дорозі до відділення, оплатити послугу доставки, оформити повернення посилки та змінити адресу її призначення.

Узнайте больше
Быстрый заказ
Укажите код товара.

Скидки

AquaSys Micro+K (120мл)

AquaSys Micro+K (120мл)

Розничная цена 68,00 грн.
Специальная цена 40,00 грн.

Новые статьи

На написание данной статьи подтолкнуло большое количество противоречивой, а иногда и откровенно неправильной информации о параметрах резьбы в ...

Поговорим о…. баллонах. Не так страшен баллон, как о нем толкуют     Вступление Материал данной статьи применим к стальным ...

Новости

10.07.2020

В продажу поступила большая партия коряг для аквариума. Коряги разных размеров и форм, могут применяться для декорации аквариумов, террариумов. В ассортименте магазина есть коряги в аквариумы ...

08.07.2020

В продажу снова поступили системы на соде и лимонной кислоте компании 51СО2. Также в продажу поступили редукторы для подачи углекислого газа - AQUA-TECH Система подачи углекислого ...