Удобрения для природного аквариума Коряги Миксеры СО2 Композиции из природного камня

«Нова пошта» змінює тарифи на доставку по Україні
(Новость добавлена: 31.07.2017 )

«Нова пошта» змінює тарифи на доставку по Україні

Шановні клієнти магазину "Мій Акваріум". 

Компанія «Нова пошта» запроваджує оновлені тарифи на послуги доставки по Україні, які набувають чинності 1 серпня 2017 року.

Зокрема, в середньому на 2-5 грн змінюються тарифи на доставку до відділення документів і посилок вагою від 0,1 до 10 кг та від 20 до 30 кг. Також оновлено розмір доплати за адресну доставку документів і посилок – в залежності від ваги відправлення вона зміниться на 5-20 грн.

Водночас компанія впровадила новий підхід до тарифікації зберігання відправлень у відділенні та переадресування. Запроваджено градацію ваги відправлень для переадресування між відділеннями, розподіл тарифу на зберігання посилок і вантажів, а також змінено розцінки на ці додаткові послуги. Крім того, змінилася вартість послуги підняття на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Нова пошта» також переглянула вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше, а також вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, у відділення та за адресою. 

Зміни зумовлені зростанням необхідних інвестицій у логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів, які дозволять вдосконалити якість обслуговування клієнтів.

Враховуючи всі нововведення, оновлені тарифи «Нова пошта» залишаються найвигіднішими на ринку експрес-доставки з точки зору співвідношення ціни та якості сервісу. Зараз до мережі компанії входить понад 2300 відділень. «Нова пошта» забезпечує адресне обслуговування мешканцям понад 28 000 населених пунктів по Україні. До тарифів на доставку «Нова пошта» входить багато безкоштовних сервісів, серед яких: інформування про статус відправлень шляхом SMS та у месенджері Viber, безкоштовний підйом на/спуск з поверха посилок вагою до 30 кг, забезпечення фірмовими пакетами для дрібних посилок, безкоштовне зберігання відправлень до 5 днів, доставка у вихідні дні, цілодобова підтримка клієнтів через контакт-центр. У мобільному додатку «Нова пошта» можна самостійно створити експрес-накладну по дорозі до відділення, оплатити послугу доставки, оформити повернення посилки та змінити адресу її призначення.

Узнайте больше
Быстрый заказ
Укажите код товара.

Скидки

AquaSys MICRO kH < 4 (120мл)

AquaSys MICRO kH < 4 (120мл)

Розничная цена 68,00 грн.
Специальная цена 40,00 грн.

Новые статьи

Поговорим о…. баллонах. Не так страшен баллон, как о нем толкуют     Вступление Материал данной статьи применим к стальным ...

Устройства для мониторинга уровня СО2 в воде Устройством, не подключенным напрямую к магистрали подачи углекислого газа, но являющимся ...

Новости

07.04.2020

Уважаемые покупатели и посетители. В продажу снова поступили тесты для определения кислотности аквариумной воды (и других жидкостей). Это быстрые экспресс-тесты PH в виде полосок:  ...

30.03.2020

Уважаемые покупатели и гости магазина. В продажу снова поступили баллоны объемом 3 литра для систем подачи углекислого газа (СО2) в аквариум. Количество баллонов - ограничено. Более детально ...